Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masurat priza de pamant Scoala Gimnaziala Mosna, Gradinita Mosna, Scoala si Gradinita Nemsa

Număr anunț
DA30576566
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "STEPHAN LUDWIG ROTH (CUI 17739645)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.324.020 RON
Data publicării
11.05.2022 00:00
Data finalizării
12.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.324.020 RON