Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari reparatii - Reteaua de apa potabila si canalizare Compania de Pompieri Zarnesti

Număr anunț
DA30577808
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Cod CPV
45232100-3 · Lucrari auxiliare pentru conducte de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
29.494.670 RON
Data publicării
11.05.2022 00:00
Data finalizării
12.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.494.670 RON