Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE UTILAJE AGRICOLE PENTRU UAT COMUNA LUNCA BANULUI, JUD. VASLUI

Număr anunț
DA30591989
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA BANULUI (CUI 3394368)
Cod CPV
16100000-6 · Utilaje agricole si forestiere pentru pregatirea sau cultivarea solului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.235.478 RON
Data publicării
12.05.2022 00:00
Data finalizării
13.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.235.478 RON