Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie arbusti Cupresocyparis Leilandii 1,50 m

Număr anunț
DA30586767
Autoritate contractantă
Comuna Jidvei (CUI 4934610)
Cod CPV
03451300-9 · Arbusti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.568.243 RON
Data publicării
12.05.2022 00:00
Data finalizării
13.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.568.243 RON