Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta scriere proiecte PNRR, C10, I.3 – Reabilitare moderată clădirilor publice

Număr anunț
DA30592102
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
29.862.292 RON
Data publicării
12.05.2022 00:00
Data finalizării
13.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.862.292 RON