Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Xerox 3345

Număr anunț
DA30589725
Autoritate contractantă
COMUNA GOTTLOB (CUI 16573608)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.405.480 RON
Data publicării
12.05.2022 00:00
Data finalizării
13.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.405.480 RON