Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet accesorii

Număr anunț
DA30592276
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Cod CPV
42675000-8 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea materialelor dure (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.018.590 RON
Data publicării
12.05.2022 00:00
Data finalizării
16.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.018.590 RON