Ofertă acceptată Cumpărare directă

D.A.L.I. ,,Consolidare, reabilitare si modernizare Sala de Sport” U.M.C. Bd.A. Vlaicu nr. 123

Număr anunț
DA30601358
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.634.899 RON
Data publicării
13.05.2022 00:00
Data finalizării
16.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.634.899 RON