Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRĂRI DE DEMOLARE

Număr anunț
DA30571819
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
45110000-1 · Lucrari de demolare de cladiri si de terasament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.328.420 RON
Data publicării
11.05.2022 00:00
Data finalizării
16.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.328.420 RON