Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier modernizare DJ101B

Număr anunț
DA30580063
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.683.039 RON
Data publicării
11.05.2022 00:00
Data finalizării
16.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.683.039 RON