Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii gazduire pag web,mentenanta tehnica si suport posta electronica, actualizare site web CNIPT

Număr anunț
DA30599767
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.359.447 RON
Data publicării
13.05.2022 00:00
Data finalizării
16.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.359.447 RON