Ofertă acceptată Cumpărare directă

IGIENIZARE ALEI SI REFACERE PAVAJ ALEE PIETONALA DN73 - NISIPULUI

Număr anunț
DA30598770
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Cod CPV
45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
9.638.801 RON
Data publicării
13.05.2022 00:00
Data finalizării
16.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.638.801 RON