Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare piese IT conform anunt ADV1291010

Număr anunț
DA30599556
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Cod CPV
30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.780.002 RON
Data publicării
13.05.2022 00:00
Data finalizării
16.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.780.002 RON