Ofertă acceptată Cumpărare directă

TIPARIRE PLOTTER COLOR A0, TIPARIRE PLOTER COLOR A3, TIPARIRE PLOTTER A1 color

Număr anunț
DA30575509
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Cultura Satu Mare (CUI 3897203)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
9.757.527 RON
Data publicării
11.05.2022 00:00
Data finalizării
16.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.757.527 RON