Ofertă acceptată Cumpărare directă

referat 5244/10.05.2022 ergo

Număr anunț
DA30608113
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
Cod CPV
38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
10.274.437 RON
Data publicării
16.05.2022 00:00
Data finalizării
16.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.274.437 RON