Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente de joaca din cadrul parcurilor de joaca pentru copii de pe raza Municipiului Sebes

Număr anunț
DA30595033
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES (CUI 16029704)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.770.555 RON
Data publicării
13.05.2022 00:00
Data finalizării
16.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.770.555 RON