Atribuită Cumpărare directă

Asfaltare str Dealul Bisericii, sat Racovita, oras Mioveni

Număr anunț
DA35109878
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Furnizor / câștigător
BEST PROIECT LINE S.R.L. (CUI 48845050)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
23.02.2024 13:46
Data finalizării
26.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON