Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capse nr.24/6 (1008) Eagle,Kangaro

Număr anunț
DA30601198
Autoritate contractantă
Tribunalul Dolj (CUI 4941447)
Cod CPV
30197110-0 · Capse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.294.913 RON
Data publicării
13.05.2022 00:00
Data finalizării
16.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.294.913 RON