Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII MONTAJ IN VEDEREA REALIZARII RETELEI LAN pt. PROIECT 144389 ACHIZITIE ECHIPAM. IT

Număr anunț
DA30612803
Autoritate contractantă
COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
Cod CPV
51611000-8 · Servicii de instalare de computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
4.739.422 RON
Data publicării
16.05.2022 00:00
Data finalizării
17.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.739.422 RON