Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare conform OR22BV00001570- Marca Peugeot, Model 206, confom ordin de reparatie atasat

Număr anunț
DA30598529
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BRASOV (CUI 4443272)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.919.480 RON
Data publicării
13.05.2022 00:00
Data finalizării
17.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.919.480 RON