Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de tuns iarba AGT 53 ALLROAD

Număr anunț
DA30608160
Autoritate contractantă
Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
Cod CPV
16311100-9 · Masini de tuns iarba pentru peluze, parcuri si terenuri de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.541.951 RON
Data publicării
16.05.2022 00:00
Data finalizării
17.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.541.951 RON