Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosar dosare simplu simple din carton duplex alb 230g 230gr 230 grame HERLITZ

Număr anunț
DA30607446
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Brasov (CUI 4688531)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
16.05.2022 00:00
Data finalizării
17.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON