Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE. PENTRU EXECUTAREA BRANS. DE APA DE LA BAZINUL DIDACTIC DE PE STR. ALEXANDRU CAZABAN.

Număr anunț
DA30610849
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Cod CPV
44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.702.347 RON
Data publicării
16.05.2022 00:00
Data finalizării
17.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.702.347 RON