Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE ANTIEFRACTIE SI DECORATIVA MATTE WHITE SECURITY STANDARD EUROPEAN EN 12600 CLASA B2B

Număr anunț
DA30612671
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Cod CPV
45442000-7 · Lucrari de aplicare de acoperitoare de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.650.717 RON
Data publicării
16.05.2022 00:00
Data finalizării
17.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.650.717 RON