Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii acoperis sala de sport Club Axiopolis Cernavoda

Număr anunț
DA30609457
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Cod CPV
45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.999.405 RON
Data publicării
16.05.2022 00:00
Data finalizării
17.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.999.405 RON