Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub plastic recoltare sange BD Vacutainer pentru hemoleucograma cu K2 EDTA, capac mov, volum 10 ml

Număr anunț
DA30611576
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.220.293 RON
Data publicării
16.05.2022 00:00
Data finalizării
17.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.220.293 RON