Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator

Număr anunț
DA30615592
Autoritate contractantă
Comuna Moftin (Primaria Moftin) (CUI 3897092)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.128.544 RON
Data publicării
17.05.2022 00:00
Data finalizării
18.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.128.544 RON