Atribuită Cumpărare directă

SUPORT HARTIE IG+OGLINDA SIMPLA + VAS WC+COT WC+SET FIXARE WC

Număr anunț
DA35100636
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
FLUENT DISTRIBUTION SRL (CUI 26238910)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
166,41 RON
Data publicării
22.02.2024 13:46
Data finalizării
26.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

166,41 RON