Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vitrina calda cu usi glisante, de banc, inox

Număr anunț
DA30617302
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic"Simion Mehedinti (CUI 4317592)
Cod CPV
39171000-1 · Vitrine de prezentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.072.368 RON
Data publicării
17.05.2022 00:00
Data finalizării
18.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.072.368 RON