Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere utilaje pentru Reparatii drumuri in Comuna Magiresti

Număr anunț
DA30602480
Autoritate contractantă
Comuna Magiresti (Primaria Magiresti) (CUI 4353099)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.866.648 RON
Data publicării
16.05.2022 00:00
Data finalizării
18.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.866.648 RON