Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEZINFECTANT DE NIVEL INALT PT. INSTRUMENTAR - BIONET AG - AVIZAT M.S. 1636BIO/02/12.24
- Număr anunț
- DA30628077
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 11.171.693 RON
- Data publicării
- 18.05.2022 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.