Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de tractari camioane (MMTA 22000 kg) , 3 auto (MAI 33071, MAI 35283, MAI 34333)

Număr anunț
DA30623271
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Cod CPV
50118110-9 · Servicii de remorcare a vehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.034.499 RON
Data publicării
17.05.2022 00:00
Data finalizării
18.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.034.499 RON