Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicatie Aniversara de 65 de ani

Număr anunț
DA30608404
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Bolyai Farkas (CUI 4323560)
Cod CPV
22120000-7 · Publicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.360.280 RON
Data publicării
16.05.2022 00:00
Data finalizării
18.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.360.280 RON