Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE NIVELARE TERENURI SI ADUCERE LA STAREA LOR INITIALA IN LOC. SANPETRU MARE SI IGRIS

Număr anunț
DA30622853
Autoritate contractantă
COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
Cod CPV
45236000-0 · Lucrari de nivelare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
22.759.975 RON
Data publicării
17.05.2022 00:00
Data finalizării
18.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.759.975 RON