Ofertă acceptată Cumpărare directă

Traductor presiune DANFOSS, tip MBS 1700, 0...16bar

Număr anunț
DA30613811
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL UNGURIU - SERVICIUL APA CANAL (CUI 36283099)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.078.376 RON
Data publicării
17.05.2022 00:00
Data finalizării
18.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.078.376 RON