Ofertă acceptată Cumpărare directă

Opritor cauciuc pt parcare la 50cm

Număr anunț
DA30598612
Autoritate contractantă
ORAS PANCOTA (CUI 3518911)
Cod CPV
19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.837.351 RON
Data publicării
13.05.2022 00:00
Data finalizării
18.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.837.351 RON