Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparații la sistemul de aer condiționat, pentru autoturismul AB-08-UUV

Număr anunț
DA30624099
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.002 RON
Valoare atribuită
11.690.410 RON
Data publicării
17.05.2022 00:00
Data finalizării
18.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.690.410 RON

din 2.002 RON estimat