Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv.inregistrare sistematica in sistemul integrat de cadastru si carte funciara cf.OUG nr.35/2016

Număr anunț
DA30634980
Autoritate contractantă
COMUNA VOINESTI (PRIMARIA VOINESTI IASI) (CUI 4540208)
Cod CPV
71355200-3 · Servicii de arpentaj cadastral (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.145.566 RON
Data publicării
18.05.2022 00:00
Data finalizării
19.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.145.566 RON