Ofertă acceptată Cumpărare directă

APN Apuseni - Servicii de amenajare peisagistică in incinta CAV Sudrigiu

Număr anunț
DA30635913
Autoritate contractantă
RNP-ROMSILVA Administratia Parcului Natural Apuseni R.A. (CUI 25741956)
Cod CPV
71421000-5 · Servicii de amenajare peisagistica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
36.996.173 RON
Data publicării
18.05.2022 00:00
Data finalizării
19.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.996.173 RON