Ofertă acceptată Cumpărare directă

Atribuire directa_conform ADV 1289371/04.05.2022_intretinere si reparatii SIP_Rusetu, Jud. Buzau

Număr anunț
DA30632552
Autoritate contractantă
Comuna Rusetu (CUI 3724431)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.124.785 RON
Data publicării
18.05.2022 00:00
Data finalizării
19.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.124.785 RON