Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari pentru obiectivul Parcari si statii BUS in com Doicesti, jud D-ta

Număr anunț
DA30596095
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI 4344538)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.153.279 RON
Data publicării
13.05.2022 00:00
Data finalizării
19.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.153.279 RON