Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI AMESTEC STHIL

Număr anunț
DA30622726
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Cod CPV
42113150-0 · Sisteme cu ulei lubrifiant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.283.592 RON
Data publicării
17.05.2022 00:00
Data finalizării
19.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.283.592 RON