Atribuită Cumpărare directă

Servicii de revizie a instalatiei de utilizare gaze naturale

Număr anunț
DA35075500
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 25 (CUI 24027178)
Furnizor / câștigător
FMV EINKAUF SRL (CUI 34927070)
Cod CPV
71356000-8 · Servicii tehnice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
20.02.2024 13:46
Data finalizării
26.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON