Atribuită Cumpărare directă

Oferta servicii de tiparire Raport lunar ASF, 12 numere

Număr anunț
DA35108779
Autoritate contractantă
Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
Cod CPV
79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.040 RON
Data publicării
23.02.2024 13:46
Data finalizării
26.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.040 RON