Ofertă acceptată Cumpărare directă

CADASTRU SISTEMATIC CATEGORIA V - FINANTARE VIII

Număr anunț
DA30646402
Autoritate contractantă
COMUNA RIU SADULUI (CUI 4405902)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21 RON
Valoare atribuită
18.670.496 RON
Data publicării
19.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.670.496 RON

din 21 RON estimat