Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE APARAT AER CONDITIONAT PORTABIL BEKO 12.000 BTU PT TRIBUNALUL TIMIS

Număr anunț
DA30635475
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL TIMIȘ (CUI 2487620)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
18.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON