Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santie lucrare ext ret apa canal EBP II

Număr anunț
DA30645526
Autoritate contractantă
SOCIETATEA AGENTIA DE DEZVOLTARE LOCALA ORADEA S.A. (CUI 24734055)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.206.830 RON
Data publicării
19.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.206.830 RON