Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie sistem supraveghere video: service, verificare, instalare si consultanta tehnica

Număr anunț
DA30646797
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.245.686 RON
Data publicării
19.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.245.686 RON