Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de decolmatare albie rau Negras pana la intersectia cu raurile Doftana si Prislop, cu amenaj

Număr anunț
DA30646140
Autoritate contractantă
Comuna Valea Doftanei (CUI 2843116)
Cod CPV
45246000-3 · Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.504.650 RON
Data publicării
19.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.504.650 RON