Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii cu privire la Protectia Datelor cu Caracter Personal cf nota 15052/15.03.2022

Număr anunț
DA30646685
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
79410000-1 · Servicii de consultanta in afaceri si in gestionare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
19.242.870 RON
Data publicării
19.05.2022 00:00
Data finalizării
20.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.242.870 RON